Veikla

JOGA - INTEGRALINĖ JOGA - ATSIPALAIDAVIMO JOGA - TERAPINĖ JOGA

  • Fizinės padėtys: įvairios fizinės padėtys švelniai tempia ir stiprina raumenis, pagerina sąnarių paslankumą, kraujotaką, kvėpavimo, virškinimo bei šalinimo kokybę, kas suteikia visa apimantį geros savijautos jausmą.
  • Kvėpavimo technikos: paprasti ir specializuoti pratimai, taisyklingo kvėpavimo pagrindai. Kvėpavimas yra viena pagrindinių įvairių jogos mokymo grandžių, kuris suteikia ramybės, gerina koncentraciją, padeda esant padidėjusiam streso lygiui ar protiniam nuovargiui.
  • Atsipalaidavimo metodai: gebėjimas atsipalaiduoti - vienas svarbiausių jogos elementų. Atliekant pasyvias ir aktyvias fizines padėtis, kvėpavimo technikas, saviįtaigos pratimus sumažinama fizinė ir protinė įtampa. Atsipalaidavimo pratimai skatina mus ramiai ir objektyviai pažvelgti į mūsų gyvenimo įpročius ir elgesį, tuo būdu padedant lengviau susidoroti su kasdieniniu stresu.
  • Integralinė joga: įvairių jogos mokyklų ir kitų sveikatinimo sistemų taikoma metodika (Mantek Čia, Kacudzo Niši, A.Sitel, M.Norbekov, B.Kalė-Žermėn ir A.Lamott, J.Šubina, Čogjal Namkaj Norbu, F.Barrake, Pak Čžė Vu ir d.k ).
  • Atsipalaidavimo joga: atpalaiduojanti, harmonizuojanti, paruošianti žmogų sveikam, harmoningam ir ramiaim miegui.

FELDENKRAIS

Feldenkrais metodas – tai unikalus požiūris į žmogaus judėjimą, mokymąsi bei pokytį, išpuoselėtą Mošė Feldenkraiso. Metodas yra paremtas fizikos, neurologijos bei psichologijos principais bei sąlygomis, kurių metu nervų sistema geriausiai mokinas. Feldenkrais metodas yra vertinamas dėl savo poveikio gerinant laikyseną, lankstumą, koordinaciją, atletinius bei artistinius gabumus bei padeda tiems, kas turi judėjimo sunkumų, jaučia lėtinį skausmą bei įtampą (įskaitant nugaros skausmą ir kitas ligas), taip pat ir nervines, vystymosi bei psichologines problemas.

KALISTENIKA

Kalistenika iš gr.kalbos kallos grožis, sthėnos jėga. Įvairūs pratimai naudojant savo kūno svorį: pritūpimai, atsispaudimai, prisitraukimai ir kt.Dėmesys skiriamas taisyklingam judesio atlikimui bei pilnai amplitudei. Priklausomai nuo pasirinkto krūvio gali sveikatinti sąnarius, didinti ištvermę bei jėgą. Pratimų sunkumas parenkamas pagal žmogaus asmenines ypatybes: amžių, sveikatos istoriją, lytį, treniruotumą.

KINEZITERAPIJA

Kineziterapija – žmonių sveikatinimas bei gydymas judesių pagalbą. Kineziterapeutai moka ištirti pacientų būklę, įvertinti pokyčius (mobilumo, jėgos ir kt), diagnozuoti, bei skirti atitinkamas procedūras (specialius pratimus ar fizioterapiją). Kineziterapijos metu įvertinama žmogaus laikysena, apmokoma teisingų padėčių darbe bei buityje.

NĖŠČIŲJŲ TERAPINĖ JOGA

NĖŠČIŲJŲ TERAPINĖ  JOGA  tai nuostabi galimybė sąmoningai pasiruošti gimdymui fiziškai, emociškai, dvasiškai. Kineziterapijos, švelnios terapinės jogos ir Rytų CIGUN praktikos padės geriau jausti savo kūno pasikeitimus, sumažins neštumo negalavimus, atpalaiduos jūsų didį krūvį ,,nešanti’’ juosmenį, o lengvas švelnus masažas, kurį išmoks jūsų tėveliai  ir jums darys veiks jūsų kryžkaulį ir juosmenį  raminančiai ir atpalaiduojančiai. Per savo sąmoningą judesį ir kvėpavimą jus su savo mažyliu formuojate dar vieną neapsakomai nuostabų ryšį. Tai puiki galimybė išlaikyti viso neštumo metu saugią kardiovaskulinės ( širdies-kraujagyslių ) sistemos būklę.  

PROGRAMA BESILAUKIANČIOMS MAMYTĖMS :

  • Kvėpavimo pratimai ( pranajama ) atpalaiduojantys kūną , raminantys protą naudingi ruošiantis išlaikyti vidinę  pusiausvyrą ir harmoniją gimdymo metu.
  • Jogos  ir kineziterapiniai pratimai pritaikyti pagal nėštumo trimestrą.
  • CIGUN  (Rytų judesio ir kvėpavimo) praktikos. Labai naudingos harmoningam mažylio vystymuisi, o būsimai mamytei jaustis stipresnei ir energingesnei mankštinant visus kūno sąnarius.
  • Taisiklingos laikysenos praktikos neštumo ir pogimdyminio etapo metu.
  • Korekciniai ir paruošiamieji gimdymui pratimai bei gimdymo padėtys.

INDIVIDUALIOS PAMOKOS

Individualių pamokų metu sprendžiami konkretūs tikslai: sveikatinimo, lavinimo ar reabilitacijos. Parenkami pratimai ir jų intensyvumas atsižvelgiant į žmogaus fizines ypatybes, lytį, sveikatos istoriją. Tokiu būdu daug greičiau įsisavinamas mokymas. Pagal pageidavimą galima išmokti įvairių pratimų: judesių, padėčių, kvėpavimo bei atsipalaidavimo pratimų.

REIKI / KOKORO RYUU REIKI

XX amžiaus pradžios didžiojo REIKI Meistro daktaro MIKAO USUI atrastas ir susistemintas alternatyvios medicinos rankų dėliojimo metodas, kaip nuostabiai paprastas ir nepaprastai veiksmingas būdas semtis energijos ir tuo pačiu sveikatos iš Kosmoso, iš Visatos, bei dalinti visiems panorėjusiems.
REI – Dievas, Aukščiausioji Sąmonė. KI – reiškia Energija, suteikiančią gyvybę kūrinijai.
Su REIKI energija dirbantis žmogus deda delnus ant įvairių kūno vietų, taip sustiprina energetiką ir leidžia pačiam organizmui susidoroti su ligomis, skausmais ir sutrikimais. Atliekami REIKI seansai energetiškai sustiprina vidaus organus, harmonizuoja ir pagerina jų funkcijas.
Paprastai jau po pirmo REIKI seanso žmogus jaučiasi žymiai žvalesnis, pagerėja darbingumas, organizmas pats pradeda valytis nuo susikaupusių toksinų ir šlakų. Labai gerai atsipalaiduoja. Žmogaus miegas po seanso ramus ir gilus.
REIKI  veikia pozityviai tiek esant laikinam sveikatos pablogėjimui, tiek esant rimtiems susirgimams. 

MEDITACIJOS

Teminės meditacijos. Jų metų sutelksime dėmesį į save, į savo vidų. Išmoksime būti ,,čia ir dabar". Išmoksime įsiklausyti į savo vidinius pojūčius , girdėti save, suvokti savo egzistencijos tikslus šiame gyvenime.

Joga-Nidra meditacija. Tai sąmonės išsiplėtimo meditacinė technika.

Meditacijos suteiks vidinės ramybės ir harmonijos. Atsikratysite savaitės įtampos, stresų. Atgausite jėgas. Medituojant išauga sąmoningumas, atsiranda vidinė tyla. Protas atgauna gaivumą, išauga jo kūrybiškumas. O meilė, dieviškumas, tiesa perduodami tik per tylą, tik per proto ramybę. Santarvė su savimi užlies jus ir paskatins džiaugtis šią akimirką. Būti čia ir dabar.