Hatha joga pradedantiesiems bei Vinjasa joga pažengusiems nuo spalio 1 dienos

Kviečiame visus prisijungti į Kristinos vedamus jogos užsiėmimus, Hatha joga pradedantiesiems bei Vinjasa joga pažengusiems nuo spalio 1 dienos.

Hatha joga pradedantiesiems
Hatha joga tai šiuolaikinės jogos pradininkė. Pamoka dažniausiai susideda iš trijų dalių: pranajamos (kvėpavimo pratimų), asanų (fizinių pratimų) ir shavasanos (atsipalaidavimo). Hatha joga yra statiška, todėl puikiai tinka pradedantiesiems. Taip giliau įeinama į jogos praktiką ir palaipsniui išmokstama kaip taisyklingai atlikti jogos pozas.
Jeigu išbandę Hathą jogos pamoką jaučiate, kad ji jums per lengva ar per daug statiška, nenusiminkime – yra labiau dinamiškų jogos stilių, kaip Vinjasa joga, tad išbandykite ją.
Daugiau skaitykite https://www.manojoga.lt/pradedantiesiems

Vinjasa joga pažengusiems
Vinjasa joga yra viena populiariausių modernių jogos stilių. Ji turi kitiems stiliams kaip Ashtanga ir jėgos/ sportinė joga, būdingų bruožų. Jogos pasaulyje ji yra priešinga Hatha jogai, kur asanos (pozos) atliekamos statiškai, su pertraukėlėmis tarp jų. Vinjasa praktikoje pozos yra grakščiai sujungtos viena su kita sudarydamos seką, kuri dažnai apibūdinama kaip tėkmė. Priešingai negu Ashtanga jogoje, kur pozų seka yra visada tokia pati, Vinyasa jogos užsiėmimas yra skirtingas kiekvieną kartą. Vinjasa joga yra dinamiška ir aktyvi.
Daugiau skaitykite https://www.manojoga.lt/pazengusiems

Jogos mokytoja
Kristina yra sertifikuota jogos mokytoja baigusi Tarptautinius Sivananda Vedanta jogos mokytojų kursus. Vėliau savanoriaudama Sivananda Vedanta jogos centre Londone įgijo neįkainojamos praktikos. Šiuo metu žinias apie judėjimą ir jo naudą gilina Lietuvos sporto universitete studijuodama „Pratimai, mityba ir streso valdymas“ bakalauro studijas.
Praktikuodama jogą ji pajuto kokią nepaprastą galią tai turi mūsų fizinei ir mentalinei sveikatai, kad pati ryžosi dalintis tuo su kitais vesdama jogos užsiėmimus.

Būtina registracija: https://forms.gle/YwFiDjAN2x1Wz5VH7
Daugiau informacijos: https://www.manojoga.lt
Tel. +370 636 29 708
info@manojoga.lt