Paskaita "Natūrali pagalba iš gamtos"

Augalai mus moko, mums padeda, o kai reikia ir gydo, tik reikia gražiai jų paprašyti, o ne rauti, plėšti. Beveik kiekvienai sintetinei tabletei galima rasti atitinkamą augalą, pvz.: omeprozoliui - siauralapis gaurometis, tavegiliui - triskiautis lakišius, paracetamoliui - liepų žiedai ir t.t. Reikia tik žinoti, kas, kada ir kaip gali pagelbėti ir, žinoma, būtina valia kažką dėl savęs ar kitų daryti.
Paskaitos metu sužinosite, kokius vaistinius ir maistinius augalus galite šiuo metu rinkti. Išmoksite, kaip teisingai juos surasti, surinkti, išdžiovinti ir vartoti, kaip maistą ir kaip vaistą. Pavasario metas kviečia busti kartu su gamta, pradėti kažką naujo ir gražaus daryti, kalbėti ir mąstyti.
Išgirsite daug įvairių receptų, kaip pasigaminti žolelių arbatų nuo peršalimo, padidėjusio rūgštingumo, nemigos, stresų ir kitų, taip pat kaip pasigaminti prieskonių, "tepaliuką beveik nuo visko", hidrolatų ir kitų natūralių priemonių.
Susitikimo metu taip pat galėsite paragauti vaistininko-žolininko Mariaus gaminamų arbatų, išbandyti hidrolatus ir kitas natūralias priemones. Taip pat galėsite užduoti rūpimus klausimus.

Kaina: 6eu

Daugiau apie lektorių: www.mariauszoleles.lt, FC: Mariaus žoleles.